Już 14 kwietnia odbędą się Dni Otwarte w Technikum Kreatywnym. Chociaż nasza szkoła jest otwarta dla chętnych cały czas, to w najbliższy czwartek odbędą się specjalne warsztaty dla odwiedzających. Przygotowane zajęcia mają pokazać specjalności w szkole i to, z czym będą się mierzyć uczniowie w kolejnych latach kształcenia.

🟢 10:00 – Sesja modowa z profesjonalną modelką. Zajęcia prowadzone przez Kamila Winnickiego pozwolą Wam lepiej zrozumieć świat fotografii. Moda, zdjęcia oraz świat showbiznesu. Musicie tam być!

🔴 12:00 – Digital Painting. Bestiariusz słowiański – stwórz swoja postać. Warsztaty poprowadzi Ewelina Karabowicz, nauczycielka w Technikum Kreatywnym, a prywatnie tatuatorka. O projektowaniu grafiki wie wszystko!

🔵 14:00 – Serce game dev’u, czyli silniki graficzne.Zajęcia poprowadzi Marcin Blak, absolwent Technikum Kreatywnego. Pokaże jak z gotowych assetów przygotować własną produkcję. Czas wejść do gry!

Na każdy z warsztatów przewidzieliśmy maksymalnie 15 miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia o chęci uczestnictwa, wraz z podaniem imienia i nazwiska, prosimy kierować na adres mailowy fmozol@technikumkreatywne.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania bezpłatnych warsztatów jeżeli liczba zainteresowanych pojedynczymi warsztatami będzie niższa niż 6 osób.