Technikum Kreatywne w Szczecinie zaprasza na targi szkół ponadgimnazjalnych! 

Ostatnia klasa gimnazjum wiążę się z uzyskaniem świadectwa ukończenia oraz rozpoczęciem kolejnego etapu kształcenia. Dla gimnazjalisty wybór tej następnej szkoły jest jedną z pierwszych, poważnych decyzji do podjęcia. Wybór ten powinien być przemyślany. Zachodniopomorskie Szkoły Kreatywne wychodzą naprzeciw gimnazjalistom i nauczycielom, organizując DZIEŃ TECHNIKA, czyli targi szkół ponadgimnazjalnych w Szczecinie.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia 2016 roku (środa) pod hasłem „Gdzie praktyka łączy się z wiedzą”. W gronie szkół technicznych, które zaprezentują swoją ofertę znalazły się:

 1. Technikum Ekonomiczne Nr 1

  Zespół Szkół Nr 3

 2. Technikum Ogrodnicze

  Centrum Edukacji Ogrodniczej

 3. Technikum Samochodowe

  Zespół Szkół Samochodowych

 4. Technikum Kształtowania Środowiska

  Zespół Szkół Nr 2

 5. Technikum TEB Edukacja
 6. Technikum Budowlane

  Technikum Zawodowe Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych

 7. Technikum Informatyczne SCI

 8. Technikum Łączności

  Zespół Szkół Łączności w Szczecinie

 9.  Technikum Kreatywne

Dzień Technika to naprawdę świetna okazja do sprawdzenia, gdzie praktyka może łączyć się z wiedzą i zaowocować ciekawym zawodem na przyszłość. Nie wiesz kim chcesz być w przyszłości? Dzień Technika to także idealna okazja dla wszystkich do zdobycia inspiracji odnośnie przyszłego zajęcia. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych i dedykowanych warsztatach, spotkaniach z praktykami i doradcą zawodowym. Na miejscu zaprezentowana zostanie także oferta edukacyjną wybranych techników ze Szczecina.

Targi odbędą się na ternie Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych, przy ul. Żołnierskiej 53. Udział w wydarzeniu, zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców, będzie bezpłatny. 

 

>> POBIERZ HARMONOGRAM WARSZTATÓW „DZIEŃ TECHNIKA W ZSK”

>> POBIERZ DOKUMENT Z DOKŁADNYMI OPISAMI WARSZTATÓW

 

Jak zgłosić klasę do udziału w Dniu Technika i bezpłatnych warsztatach?

Udział w Dniu Technika jest całkowicie bezpłatny i obejmuje on zarówno wejście na targi, jak i udział w warsztatach oraz spotkaniach. Liczba osób jest jednak ograniczona, dlatego należy wyrazić swoją chęć udziału przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, rezerwując miejsce dla szkoły. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowało Cię nasze wydarzenie i myślisz o wzięciu udziału w warsztatach dla szkół gimnazjalnych? A możesz chcesz, żeby Twoje technikum zaprezentowało w tym Dniu swoją ofertę?

 

Skontaktuj się z nami!

Barbara Głowacz

Menedżer Zespołu Szkół Kreatywnych

e-mail: biuro@szkolykreatywne.pl