7 stycznia odbyła się w Szczecinie impreza HRX Viewing Party pod patronatem Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych. Zorganizowane przez szczecińskich studentów wydarzenie, miało na celu promocję gier Hi-Rez Studios, w tym poznanie takich tytułów jak SMITE, Paladins czy SMITE Tactics.

Uczestnicy lokalnej inicjatywy poza możliwością zagrania w popularne gry, mogli posilić się słodkimi wypiekami czy smaczną pizzą. Szczególnym uznaniem cieszyły się smaczne ciastka, które w prosty sposób łączyły domową gościnę z pozytywnymi emocjami towarzyszącymi kibicowaniu ulubionym zespołom. Dodatkowo dla każdego przewidziano także powitalny pakiet upominków, w tym m.in. ekskluzywne kody do gry SMITE.

Przyjazna atmosfera udzielała się wszystkim graczom, a długie rozmowy o ulubionych postaciach czy strategiach nie miały końca. Bez względu na wiek, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

„Naszym celem jest aktywizowanie szczecińskich graczy. Poprzez takie wydarzenia chcemy pokazać, że gry to nie tylko siedzenie przed komputerem, a interesująca alternatywa do spędzenia wolnego czasu z przyjaciółmi. Takie inicjatywy są potrzebne i zadowolone twarze tych wszystkich ludzi utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że będziemy powtarzać takie projekty. Jeżeli chcecie być na bieżąco to koniecznie śledźcie profil na Facebooku grupy Graj Aktywnie, jak i Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu i Zachodniopomorskich Szkół Kreatywnych” – podsumował Filip Mozol, jeden z organizatorów imprezy.