Po intensywnym roku nauki, przyszedł czas na upragnione wakacje. Jedni wykorzystają je na wymarzony odpoczynek, a drudzy spróbują zdobyć nowe umiejętności. W Technikum Kreatywnym chcemy dać szanse tym, którzy chcą dodatkowych wyzwań. Dlatego już w najbliższy piątek organizujemy warsztaty fotograficzne dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.

Tematem spotkania będzie krótki kurs poprawnego przygotowania zdjęcia na Instagrama. Warsztaty poprowadzą doświadczeni nauczyciele z Technikum Kreatywnego. Do dyspozycji każdego z uczestników będzie nowoczesna infrastruktura szkoły, w tym kilkanaście aparatów fotograficznych. Traktujemy fotografię jako przygodę i tak chcemy ją przedstawić wszystkim zainteresowanym.

Warsztaty odbędą się 9 lipca o godzinie 9:00 w Technikum Kreatywnym. Przewidywany czas kursu podstawowego to 4 godziny. Inicjatywa jest bezpłatna i kierowana jest do tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do czwartku poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres fmozol@technikumkreatywne.pl oraz wpisanie w tytule wiadomości „Warsztaty”. Liczba miejsc ograniczona.