Nowy rok i nowy, comiesięczny konkurs artystyczny dla uczniów Technikum Kreatywnego! Tym razem zamiast zdjęć z zajęć, każdy będzie mógł indywidualnie zinterpretować przewodni temat miesiąca. Kwestia wykonania dowolna, liczy się finalny efekt. Dlatego bez względu czy zajmujecie się fotografią, czy Waszą pasją jest grafika, to możecie przygotować prace na konkurs. Zmiany mają na celu większą aktywizację uczniów i przygotowanie autorskich wystaw w oparciu o zrealizowane dzieła.

Zmiana ma na celu ujednolicenie konkursu dla większej liczby specjalizacji w Technikum Kreatywnym. Uważamy, że bez względu czy ktoś robi zdjęcia, czy rysuje, jego talent artystyczny powinien zostać dostrzeżony. Większa ekspozycja prac pozwoli na lepsze pokazanie umiejętności naszych uczniów. Jako szkoła bierzemy pełną odpowiedzialność za zagwarantowanie naszym podopiecznym jak najlepszych warunków do rozwoju.

Filip Mozol

„Miejsca do których nikt nie dociera” to temat styczniowego konkursu. Gotowe i podpisane prace należy wysłać na konkurs@technikumkreatywne.pl Na prace czekamy do końca miesiąca. Najlepsze z nich zostaną oprawione i powieszone w korytarzu szkoły, a także będą mogły wziąć udział w corocznej wystawie najlepszych prac naszych uczniów. Trzymamy kciuki!