13 kwietnia o godzinie 16:00 w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie odbędzie się pierwsze szkolenie poświęcone podstawom gry drużynowej w League of Legends. Wykład będzie obejmował zagadnienia z zakresu tworzenia drużyny, poprawie procesu komunikacji, ocenie ryzyka i zagrożeń oraz umiejętności radzenia sobie z presją na najważniejszych turniejach.

„Jako organizatorzy postanowiliśmy przygotować coś innowacyjnego i nieszablonowego. Klasyczne turnieje nie są już zaskakujące i wszyscy konsekwentnie stawiają na (e)rywalizację. Zdaję sobie sprawę z tego, że mimo wszystko w naszym kraju ciągle brakuje prawdziwej pracy u podstaw, czyli edukowania zawodników. W związku z tym podjęliśmy decyzję, aby zorganizować szkolenie i zaangażować młodych ludzi w proces poznawania gry na poziomie strategicznym, a nie czysto rozrywkowym. Wierzymy, że ta inicjatywa nabierze tempa i już wkrótce będziemy w stanie zaproponować merytoryczne warsztaty także z innych gier.” – skomentował Filip Mozol, jeden z organizatorów wydarzenia.

Szkolenie poprowadzi Robert Bilski, uzdolniony trener i analityk League of Legends. Jako ekspert miał okazję współpracować z takimi drużynami jak noMERCY czy Digital Paradox. Nie zamykał się jednak tylko na polskie drużyny, co pozwoliło mu na działanie z turecką potęgą CREW e-sport Club. Dał się poznać jako osoba, która rzetelnie analizuje sytuację i wysuwa bezbłędne wnioski.

Wydarzenie jest bezpłatne.

 

Czwartek 13 kwietnia w godz. 16-18
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
ul. Żołnierska 53
Szczecin

 

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/409368079421750/
Link do fanpage trenera: https://web.facebook.com/feitan.esport