Ze względu na pandemię ostatni rok był dużym wyzwaniem logistycznym i edukacyjnym. Długie godziny spędzone przed komputerem nie motywowały do ciężkiej pracy. Brak możliwości spotkania koleżanek czy kolegów na szkolnych korytarzach utrudniał budowanie dobrych relacji i silnych przyjaźni. Wierzymy, że ten trudny czas już nie wróci. Jednak zawsze trzeba być przygotowanym na najgorszy scenariusz.

Dlatego też zachęcamy naszych uczniów do zaszczepienia się w wakacje w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Szczepienie nie jest bolesne, a może sprawić, że ubiegłoroczny koszmar już nie powróci. W razie wątpliwości zawsze służymy radą i pomocą. Postaramy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości, w tym te najbardziej podstawowe: dlaczego szczepienia pomagają?

Technikum Kreatywne przez prawie cały czas działało w systemie hybrydowym. Ze względu na swoją specyfikę, zajęcia zawodowe odbywały się normalnie, a wszystkie przedmioty ogólne realizowane były zgodnie z obowiązującymi rządowymi wytycznymi. Przygotowaliśmy wiele wspaniałych wydarzeń na przyszły rok szkolny i wierzymy, że zrealizujemy je wszystkie. Od września rozpocznie się także Ogólnopolska Akcja Szczepień w szkołach, więc jeżeli chcecie wziąć udział w szczepieniu we wrześniu to prosimy o potwierdzenie na fmozol@technikumkreatywne.pl