Mamy za sobą wielki dzień! Mowa tu oczywiście o Dniu Technika, który miał miejsce 27 kwietnia 2016 roku w gmachu Technikum Kreatywnego. Targi szkół technicznych odbyły się pod hasłem „Gdzie praktyka łączy się z wiedzą!” . Chętnych nie zabrakło!

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni zostali uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną aż dziewięciu szkół technicznych ze Szczecina oraz wziąć udział w dedykowanych warsztatach. Frekwencja była wysoka nie tylko na korytarzach, zajęcia cieszyły się równie wysoki zainteresowaniem.

Dzień Technika, zgodnie z założeniem, był świetną okazją dla wszystkich gimnazjalistów do zastanowienia się nad dalszą ścieżką kształcenia. Zwiedzający z dużą chęcią rozmawiali z prelegentami szkół technicznych oraz uczestniczyli w zajęciach. Dzięki nim ten dzień okazał się naprawdę wyjątkowy! Mamy nadzieję, że niektórzy wrócą do naszej szkoły we wrześniu, ale jako uczniowie!

Sami zobaczcie jak było!

 

Byłeś na naszym wydarzeniu? Zainteresowała Cię nasz oferta? Chcesz zostać technikiem informatykiem i tworzyć gry komputerowe? ZAPISZ SIĘ DO TECHNIKUM KREATYWNEGO!