Już 17 czerwca w Technikum Kreatywnym odbędzie się TechniCon! To cały dzień poświęcony rozwojowi kreatywności oraz promocji zainteresowań naszych uczniów. Masa atrakcji, mnóstwo pomysłów, wiele nagród i niespodzianek!

Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać ciekawych prelekcji od zaproszonych prelegentów. Już dziś możemy potwierdzić m.in. Michała Perkowskiego, redaktora naczelnego gamingowego portalu ESPORTNOW, czy Nikolę Gawrońską, szczecińską artystkę i fotografkę, znaną pod pseudonimem niko3ek.

W strefach gamingowych będą cały czas toczyć się zmagania w popularnych grach. Nie zabraknie strefy retro, czy turnieju szachowego, który finalnie został przeniesiony na 17 czerwca. Miłośnicy nowych technologii będą mogli wypróbować VR, a fani rywalizacji wziąć udział w wielu zaplanowanych na ten dzień konkursach z nagrodami.

W przygotowanej pracowni artystycznej będzie można nauczyć się malowania figurek oraz haftu. Specjalne warsztaty z tworzenia mandali i bransoletek poprowadzi Agnieszka Czajkowska, znana jako Szamamanka. Zachęcamy uczniów, aby wzięli ze sobą farby i dodatkowe przybory plastyczne, aby stworzyć jeszcze większe pole do artystycznej wirtuozerii!

Technikum Kreatywne to przede wszystkim ludzie, więc nie mogło zabraknąć miejsca poświęconego naszym zdolnym uczniom. Marcin Pytliński będzie prezentował stworzone przez siebie gry, a w specjalnej galerii będzie można zobaczyć zdjęcia przygotowane przez naszych fotografów. Zamierzamy zorganizować również konkurs cosplay, gdzie poza profesjonalną sesją, przebrane osoby będą mogły liczyć na dodatkowe nagrody.

Zainspiruj się razem z Technikum Kreatywnym!