Ruszyła rekrutacja na specjalność Tworzenie gier komputerowych w Technikum Kreatywnym. Mamy atrakcyjne zniżki na start! Każdy zapisany do Technikum do 3 czerwca maja zapłaci mniej za naukę w pierwszej klasie!

Zapłać mniej za naukę w pierwszej klasie!

Technikum Kreatywne jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Nauka w naszej szkole jest płatna – jednak comiesięczne opłaty mogą być znacznie niższe. Zobacz jakie promocje i zniżki przygotowaliśmy dla Kandydatów naszej Szkoły.

Do 3 czerwca dostarczając formularz zapisów do Technikum Kreatywnego możesz zapłacić  mniej za naukę w pierwszej klasie. To spora zniżka. Zobacz na czym polega:

Zapisując się do 3 czerwca:

  • Miesięczna opłata za czesne wyniesie 180 zł (zamiast 280 zł)
  • Wpisowe wynosi 0 zł (zamiast 100 zł)
Ważne! Od podstawowej opłaty za naukę (ceny i opłaty sprawdzisz tutaj) w Technikum Kreatywnym, jak również od opłaty wpisowej odejmowane będą zniżki Kandydatom, którzy zarezerwują sobie miejsce do 3 czerwca poprzez przesłanie lub przekazanie formularza rekrutacyjnego.

Sprawdź program specjalności TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH. Dowiedz się więcej o ZASADACH REKRUTACJI. Masz pytania – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz dostępny TUTAJ.