W ostatni piątek został zorganizowany w Technikum Kreatywnym szkolny turniej Rocket League. Zgłosiło się 8 zawodników, którzy następnie zostali podzieleni na dwuosobowe zespoły. Inicjatywa łączyła uczniów różnych klas: zgłosili się zarówno gracze z pierwszej, jak i czwartej klasy. Po serii spotkań najlepsza okazała się drużyna Maksa Michalkiewicza oraz Jarka Gałeckiego. Ich świetna współpraca przekładała się na znakomitą formę na wirtualnym boisku oraz wiele strzelonych goli. W finale zdominowali duet czwartoklasistów: Piotra Zakrzewskiego i Filipa Nowakowskiego. Gratulacje!

Samo wydarzenie nie kończyło się na graniu. Uczestnicy zamówili pizzę i szczerze porozmawiali o ulubionych grach. Dzięki temu nie mamy wątpliwości, że kolejne turnieje w Rocket League są już tylko kwestią czasu!

Uczestnicy turnieju Rocket League

Uważam, że organizowanie takiego typu turniejów jest bardzo mocnym atutem szkoły. Technikum Kreatywne to nie tylko sprawdziany i stres, ale też czas na rozrywkę. Z pewnością wezmę udział w kolejnych wydarzeniach i chciałbym, aby były organizowane jak najczęściej. Super!

Konrad Gieruszyński, uczestnik turnieju

Świetny turniej! Fantastyczne osoby oraz miło spędzony czas. Wierzę, że na następnym turnieju Rocket League będzie jeszcze więcej uczestników. Esport to nie tylko rywalizacja, a przede wszystkim integracja i możliwość spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jarosław Gałecki, uczestnik turnieju