Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły i osobom zaangażowanym w rozwój Technikum Kreatywnego, szczęśliwych i pogodnych świąt.

Ostatni rok był dla wielu z nas ciężkim sprawdzianem. Zupełnie nowa rzeczywistość; nauka zdalna oraz reżim sanitarny. Dbanie o rodzinę oraz obawa o najbliższą przyszłość. Wierzymy jednak, że w nadchodzące święta będziemy w stanie oddzielić te wydarzenia grubą kreską i odnajdziemy w sobie potrzebną nadzieję. Dlatego też chcielibyśmy życzyć wszystkim mnóstwa zdrowia. Na tyle dużo, aby pozwalało nam spełniać marzenia i realizować kolejne wyzwania edukacyjne.

Na kanwie tych celów, z okazji Wielkanocy zorganizowaliśmy specjalną sesję fotograficzną, w której aktywny udział wzięło wielu naszych uczniów. Pod okiem doświadczonej kadry, udało się wykonać mnóstwo wspaniałych zdjęć. Zdecydowaliśmy się na publikację wybranych, aby pokazać Wam, że mamy naprawdę utalentowanych uczniów!

Autorami poniższych prac są: Patrycja Pawłowska, Alex Karczewski, Zoriana Dutchak, David Latuszek, Szymon Marciniak, Filip Konieczny, Oriana Tchórzewska oraz Amelia Orlewicz. Dziękujemy za zaangażowanie!