Zakończyliśmy pierwszą turę rekrutacji do naszego Technikum Kreatywnego. Wszystkim przyjętym kandydatom, gratulujemy! Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje Waszym bogatym doświadczeniem i zawrotną karierą.

Ruszamy we wrześniu

Już od września w naszej szkole naukę rozpocznie nowe pokolenie młodych geniuszy. Wszystkim przyjętym uczniom serdecznie gratulujemy! Specjalność Tworzenie gier komputerowych to dobry wybór, a z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Nie ma drugiej takiej klasy o podobnym profilu w Szczecinie. Razem z nami bądźcie jedyni i niepowtarzalni. Przekazana Wam wiedza, będzie płynęła wprost od nauczycieli-praktyków.

Uczniowie – czeka Was dużo ambitnych wyzwań i wspaniała atmosfera. Mnóstwo ciekawych ćwiczeń, kreatywnych zajęć  i praktyki we współpracujących z naszą szkołą firmach.  Zapewniamy, nie będzie nudno! Chcemy stwarzać dla Was jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju.
Zależy nam na Waszej wiedzy, umiejętnościach i kreatywności, dlatego staramy się umożliwić Wam jak najlepszy rozwój.

Partnerzy Technikum Kreatywnego

Z radością chcielibyśmy wspomnieć, że ZSK współpracuje z takimi firmami informatycznymi jak:

  • PC Factory
  • BLStream
  • Fabryka Gier

Na tym jednak nie poprzestajemy. Jako szkoła kreatywna ciągle się rozwijamy i z dumą możemy powiedzieć, że obecnie trwają rozmowy na temat współpracy z nowymi partnerami. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, osoby i instytucje z branży kreatywnej, które chciałyby podjąć współpracę z naszą szkołą i zaangażować się w jej rozwój.

Druga szansa?

Przegapiłeś rekrutację do ZSK? Nic straconego! Z przyjemnością informujemy, że uruchomiona została dodatkowa tura zapisów, dzięki której od września możesz podjąć naukę w naszym technikum.

Dołącz do przyjętych już osób i wspólnie stwórzcie Team ZSK!

learn-300x300

 

To co? Widzimy się we wrześniu.