Twórcza postawa

 

W ZSK chcemy, byś razem z nami rozwijał i doskonalił twórcze myślenie oraz wykorzystywał je na wielu polach. Podczas nauki w technikum będziesz miał ku temu sposobność! Wierzymy, że drzemiąca w Tobie inwencja twórcza będzie gwarancją spektakularnych sukcesów.

Chcemy rozwijać Twoje talenty i otwierać Cię na nowe doświadczenia – burzyć stereotypy, zmieniać rynek lokalny, ogólnopolski, europejski, światowy. Będziemy kształcić specjalistów, którzy biegle posługują się nowymi technologiami, są otwarci na innowacje i rozwój. Damy Ci narzędzia, które pozwolą Ci za kilka lat stać się wykwalifikowanym pracownikiem sektora przemysłu kreatywnego, który już teraz jest dźwignią gospodarki europejskiej.

Rozwiniemy w Tobie umiejętność samodzielnego myślenia, odczuwania i tworzenia. Wiedza ogólna na dobrym poziomie, sprawność techniczna, kontakt ze sztuką, zadania wymagające samodzielnego tworzenia – to potencjał, w który wyposaży Cię Technikum Kreatywne. Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję i poszerzać horyzonty, to szukamy właśnie Ciebie!