Praktyka najważniejsza

 

U nas już od pierwszej klasy będziesz nie tylko uczyć się przedmiotów ogólnokształcących, ale zdobędziesz również cenione umiejętności praktyczne. Rozwiniesz je zarówno podczas lekcji, jak i dodatkowych kursów, warsztatów, treningów z zakresu np. programowania czy projektowania grafiki oraz, w ramach dedykowanych naszym uczniom programów, projektów specjalnych i praktyk.

W ZSK będziesz uczestniczyć w lekcjach prowadzonych przez praktyków – projektantów gier, stron internetowych i aplikacji, informatyków, programistów, fotografów, animatorów, montażystów, przedstawicieli firm i znanych marek*, którzy doskonale znają swoje branże i na co dzień zajmują się tym, czego będą Cię uczyć.

Ponadto, dzięki naszej współpracy z wiodącymi firmami, będziesz mógł skorzystać ze specjalnego programu praktyk zawodowych. Podczas nich weźmiesz udział w pracach prawdziwych zespołów projektowych, będziesz uczestniczył w poszczególnych etapach realizowanych przez nie zadań i sprawdzisz, jak Twój przyszły zawód wygląda od kulis.

*Współpracujemy z firmami zrzeszonymi w Klastrze IT i Klastrze Przemysłów Kreatywnych, Intive i Fabryką Gier.

 

 

game-factory
zachodniopomorski-klaster-przemyslow-kreatywnych
technopark
kosman
Logo Intive