Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny (m.in. w celach reklamowych oraz dostosowania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników), a także w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie zmienisz ustawień dotyczących plików cookies oznacza to, że zostaną one zapisane w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać ustawieniami dotyczącymi plików cookies zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.

Zamknij

Kadra

Mirosław Małecki – Dyrektor Technikum Kreatywnego
Krystyna Łogwinow – Wicedyrektor Technikum Kreatywnego, nauczycielka biologii i matematyki
Magdalena Pawlak – specjalistka ds. administracyjnych
Aleksandra Potyrała – młodsza specjalistka ds. administracyjnych

Grzegorz Ciechanowski – nauczyciel historii i WoSu
Joanna Ciszczoń – nauczycielka wychowania fizycznego
Agnieszka Czajkowska – nauczycielka matematyki, wychowawczyni 4G
Ewa Gospodarek – nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni 3F
Monika Grzeszata – nauczycielka języka angielskiego
Daria Kądziołka – nauczycielka chemii i matematyki
Ewa Kolenda – nauczycielka matematyki
Kinga Kowalczyk – nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni 3A
Zbigniew Kowalski – nauczyciel fizyki i informatyki, wychowawca 3B
Wojciech Krawczak – nauczyciel wychowania fizycznego
Żaneta Krukowska – nauczycielka biologii
Ada Kurtycz – nauczycielka języka polskiego
Piotr Kurzydłowski – nauczyciel wychowania fizycznego
Zbigniew Naumowicz – nauczyciel języka niemieckiego
Anna Olszewska – nauczycielka języka angielskiego, niemieckiego i doradczyni zawodowa
Marta Ponińska-Kańduła – nauczycielka języka niemieckiego, wychowawczyni 4A
Jarosław Poteralski – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości
Kamila Rauch – nauczycielka języka angielskiego
Iza Szczepańska – nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni 4C
Artur Szparaga – nauczyciel historii i HiTu
Krzysztof Szydłowski – nauczyciel historii
Adam Usowicz – nauczyciel matematyki, wychowawca 3C
Agnieszka Wasielewska – nauczycielka języka niemieckiego i wychowawczyni 4E
Alicja Wilk – nauczycielka języka angielskiego i liderka zespołu językowców
Ewa Zadrożna-Fuks – nauczycielka geografii
Marek Żak – nauczyciel plastyki

Joanna Bajerska – nauczycielka przedmiotów zawodowych (fotografia i multimedia)
Tomasz Bajerski – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka)
Marcin Blak – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka)
Maciej Godniak – nauczyciel informatyki, przedmiotów zawodowych i lider zawodu Technik Informatyk
Ola Hojczyk – nauczycielka przedmiotów zawodowych i liderka zawodu Technik Fotografii i Multimediów
Irena Kaczmarek – nauczycielka przedmiotów zawodowych (informatyka)
Paweł Kasprzak – nauczyciel przedmiotów zawodowych (fotografia i multimedia)
Jacek Konczalski – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka)
Paulina Kucharczyk – nauczycielka informatyki i przedmiotów zawodowych (informatyka)
Łukasz Mozolewski – nauczyciel przedmiotów zawodowych (fotografia i multimedia)
Filip Mozol – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka)
Tomasz Seidler – nauczyciel przedmiotów zawodowych (fotografia i multimedia), wychowawca 4H
Polina Wierzchowiec – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka)
Kamil Winnicki – nauczyciel przedmiotów zawodowych (fotografia i multimedia)
Damian Wyryszuk – nauczyciel przedmiotów zawodowych (informatyka), wychowawca 4B

Katarzyna Bartkiewicz – psycholożka i liderka zespołu pedagogiczno-psychologicznego
Julia Cieśluk – psycholożka
Klaudia Dembińska – pedagożka, wychowawca klas 2A, 2B oraz 2C
Dominika Fałek – nauczycielka współorganizująca proces kształcenia, pedagog specjalny i terapeuta pedagogiczny
Marta Juchnik – pedagożka, wychowawca klas 1A, 1B oraz 1C
Agnieszka Karpowicz-Szymańska – nauczycielka współorganizująca proces kształcenia
Aleksandra Kornatowska – psycholożka
Mariola Niechwiadowicz – pedagożka, wychowawca klas 1D oraz 1E
Kamila Roguska – nauczycielka współorganizująca proces kształcenia