Update cookies preferences

Zasady rekrutacji

 

 

Aby dołączyć do Technikum Kreatywnego należy złożyć wniosek przez system NABÓR

Prosimy również o wypełnienie naszego wniosku wewnętrznego:

>>> POBIERZ WNIOSEK W WERSJI .DOC<<<>>> POBIERZ WNIOSEK W WERSJI .PDF<<<

 

Najważniejsza jest rozmowa osobista z każdym kandydatem lub kandydatką. Zawsze wychodzimy z założenia, że to nie oceny czy punkty decydują o wartości człowieka, a to, co sobą reprezentuje.

Ze względów formalnych, przy bardzo wysokiej liczbie chętnych, zmuszeni będziemy brać pod uwagę wyniki egzaminów ósmoklasisty oraz oceny z języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz informatyki lub plastyki.

 

Wyniki rekrutacji będą ogłoszone zgodne z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego.

 

Jeżeli nie jesteś obywatelem Polski i chciałbyś rozpocząć naukę w Technikum Kreatywnym to zachęcamy do kontaktu. Aby dołączyć do szkoły niezbędne będzie posiadanie dyplomu ukończenia szkoły na równorzędnym poziomie edukacyjnym.

 

Czesne w latach 2023/2024 wynosi 550 zł i jest płatne przez 12 miesięcy w roku szkolnym. Wpisowe wynosi 100 zł i jest zaliczane na poczet pierwszego czesnego.

 

Posiadacze Szczecińskiej Karty Rodzinnej lub Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na niższe czesne w latach 2023/2024 w wysokości 50 zł. Jeżeli w szkole uczy się rodzeństwo, to na drugie dziecko przysługuje zniżka rodzinna w wysokości 50 zł. Zniżki nie łączą się.