W zeszłym miesiącu uczniowie Technikum Kreatywnego wykonywali ćwiczenia z tworzenia fotografii w technice High Key i Low Key. Technika ta nazywana jest również techniką wysokiego i niskiego klucza oświetleniowego. Pojęcia te związane są z wykorzystaniem pozorne niekorzystnego światła, które pozwala na uzyskanie niedoświetlonych, bądź wprost przeciwnie, prześwietlonych zdjęć.

Jeżeli sami chcielibyście tworzyć znakomite zdjęcia, to wybierzcie Technikum Kreatywne. Wybór zawodu Technik Fotografii i Multimediów ze specjalnością Fotografia kreatywna z pewnością spełni Wasze oczekiwania! Zwłaszcza, że dzięki temu będziecie mogli brać udział w wielu innowacyjnych sesjach! Szkoła dysponuje aż 16 nowoczesnymi aparatami. Pozwala to otwarcie mówić o nowoczesnym zapleczu, jednym z najlepszych w całym regionie. Dzięki temu każdy uczeń może realizować zajęcia praktyczne ze sprzętem i na bieżąco polepszać swoje umiejętności.

Więcej o zawodzie i specjalizacji przeczytasz tutaj: https://szkolykreatywne.pl/technikum/technik-fotografii-i-multimediow-2/fotografia-kreatywna-2-2/