Update cookies preferences

Ceny i opłaty

 

 

W Technikum Kreatywnym czesne w latach 2023/2024 wynosi 550 zł przez 12 miesięcy nauki w roku przez 5 lat nauki. Opłata rekrutacyjna wynosi 100 zł i jest zaliczana na poczet pierwszego czesnego. Ma ona charakter bezzwrotny, tj. jeżeli uczeń lub uczennica nie podejmie nauki w Technikum Kreatywnym to opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

W ramach czesnego nasi podopieczni zyskują dostęp do nowoczesnej infrastruktury z której mogą korzystać również po zajęciach lekcyjnych. Co więcej, odradzamy rodzicom korzystanie z usług korepetytorów przedmiotowych. W ramach czesnego jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe lekcje z naszymi nauczycielami, aby nasi podopieczni mogli sprawniej uczyć się nowych rzeczy. Szanujmy pieniądze oraz przyszłość naszych dzieci.

 

50zł zniżki dla rodzeństwa

Jeżeli Twój brat lub Twoja siostra są uczniami Technikum Kreatywnego, to zapisując się do nas zyskujesz gwarancję, że zapłacisz 500 zł, zamiast 550 zł czesnego każdego miesiąca – przez miesiące, w których razem jesteście uczniami Technikum Kreatywnego.

(Oferta obowiązuje w latach 2023/2024)

50zł zniżki z kartą dużej rodziny

Honorujemy Szczecińską Kartę Rodzinną lub Kartę Dużej Rodziny – jej posiadacz uzyskuje zniżkę w wysokości 50 zł na czesne każdego miesiąca. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

(Oferta obowiązuje w latach 2023/2024)