Zgodnie z wolą społeczności Technikum Kreatywnego, Anna Papala, uczennica klas pierwszych, będzie reprezentowała nasz kraj w XIII International Contest of Art Online, Culture Caravan – festival & contest.

Naszą uczennicę oceniać będzie międzynarodowe jury z takich krajów jak Bahrajn, Izrael, Belgia, Polska, USA, Hiszpania, Bułgaria, RPA, Finlandia, Litwa, Włochy oraz Kazachstan.

Powyższa sytuacja jest świetnym przykładem na to, jak motywujemy uczniów do pokazywania swoich prac. Ich działania, nawet na szkolnych lekcjach plastyki, mają sens i pozwalają na poszerzenie horyzontów. Mogą stać się także początkiem rozbudowy własnego portfolio. Warto działać z pasją i dzielić się tym z innymi.

Praca wykonana przez Annę Papalę została wykonana na zajęciach plastyki w Technikum Kreatywnym. Zadanie to ma pomóc w zrozumieniu pojęcia perspektywy w grafice oraz przygotować uczniów do pracy z grafiką przestrzenną.

Dziękujemy za zaangażowanie Panu Markowi Żakowi, nauczycielowi plastyki oraz jurorowi konkursu Culture Caravan, który zrobił wszystko co w jego mocy, aby promować młodych polskich artystów na scenie międzynarodowej. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Kreatywnych!