Update cookies preferences

Infrastruktura

SALE WYKŁADOWE

Pojemne i wygodne sale dydaktyczne to gwarancja dopasowania miejsca do realizowanego przedmiotu. Przykładem może być tutaj ułożenie sal językowych. Poprzez specjalną konfigurację stołów i krzeseł, pozwala uczniom na łatwiejszą naukę języka obcego. Aby poziom nauczania był na jak najwyższym poziomie, w każdej sali wykładowej zawsze znajduje się projektor oraz niezbędne akcesoria do poprowadzenia lekcji.

NOWOCZESNE PRACOWNIE KOMPUTEROWE

Technikum Kreatywne dysponuje nowoczesnymi laboratoriami komputerowymi. Wszystkie maszyny wyposażone są w szybkie procesory, pojemne dyski pamięci oraz niezawodne karty graficzne. Najlepszą rekomendacją naszych pracowni jest to, że na co dzień korzystają z nich studenci Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu Akademii Nauk Stosowanych.

DOBRZE WYPOSAŻONE STUDIO FOTOGRAFICZNE

Studio fotograficzne jest perłą w koronie Technikum Kreatywnego. Bogato wyposażona pracownia to dom dla kilkudziesięciu aparatów marki Canon oraz Sony. Blendy, obiektywy, statywy, plastry miodu, stoły bezcieniowe oraz tła fotograficzne pozwalają na kreatywną naukę zawodu w każdych okolicznościach.

VR, TABLETY I DRUKARKA 3D

Na wyposażeniu szkoły znajdują się urządzenia, które pozwalają na odkrycie świata nowych technologii. Technikum Kreatywne posiada dwie sztuki gogli VR Oculus Quest 2, filamentową drukarkę 3D oraz kilkanaście tabletów graficznych o różnych przekątnych ekranu. To sprzęt do codziennej pracy, który nasi uczniowie wykorzystywać będą w przyszłej pracy zawodowej.

CIEMNIA

Fotografia analogowa jest ważnym elementem nauczania zawodu technik fotografii i multimediów. Dlatego też w szkole znajduje się ciemnia fotograficzna. Specjalne pomieszczenie, gdzie można wywołać swoje zdjęcia oraz popracować z odczynnikami chemicznymi.