Już 15 września będziemy obchodzić Dzień Kropki. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników Technikum Kreatywnego, aby tego dnia, ubrali się w kropki! Kolorowe kropeczki, duże grochy lub matematyczne dwukropki. Tak, aby żaden Dalmatyńczyk się nie powstydził.

Ponadto, dla uczniów Technikum Kreatywnego przygotowaliśmy specjalny konkurs. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy nt. „Motyw kropki, czyli w co może zamienić się kropka”. Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice. Oznacza to, że możecie zrobić fajne zdjęcie, narysować Waszą interpretację w Photoshopie, zrobić grę, animację, a nawet wydrukować trójwymiarową rzeźbę. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Na prace czekamy do 24 września. Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres promo@technikumkreatywne.pl

Regulamin

Do wygrania vouchery na zwolnienie z odpowiedzi oraz kartkówek Zachęcamy do działania, bo najlepsze prace pojawią się na portalu internetowym Technikum Kreatywnego. Dzielcie się swoim talentem!