Pragniemy zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych na „Dzień otwarty”. Już 3 lutego 2022 roku będziemy gotowi na spotkania z każdym zainteresowanym. Opowiemy szczegółowo o procesie rekrutacji oraz o tym, dlaczego warto kontynuować naukę w Technikum Kreatywnym. Korzystając z ferii, oprowadzimy po budynku szkoły i pokażemy bogatą infrastrukturę naszego obiektu. Uważamy, że transparentność to podstawa świadomego wyboru, dlatego nie będziemy mieli żadnych tajemnic przed kandydatami do nauki w Technikum Kreatywnym.

Dlatego też specjalnie dla uczniów przygotowaliśmy trzy dedykowane warsztaty, poświęcone wybranym specjalizacjom. W Technikum Kreatywnym poza nauką przedmiotów ogólnych oraz przedmiotów zawodowych, rozszerzamy kompetencje naszych podopiecznych o naukę dodatkowych zagadnień, które nie są ujęte w standardowym programie nauczania. To dzięki temu nasi uczniowie mogą poszerzać swoje umiejętności w tworzeniu gier, grafice komputerowej, fotografii kreatywnej oraz animacji komputerowej. Jesteśmy jedyną placówką w regionie, która tak kompleksowo podchodzi do nauki zagadnień, które realnie wpływają na polepszenie kompetencji zawodowych.

10:00-12:00 Fotografia kreatywna, prowadzący T. Seidler
12:00-14:00 Tworzenie gier, prowadzący M. Blak
14:00-16:00 Grafika komputerowa, prowadząca E. Karabowicz


Uczniowie, którzy zdecydują się przyjść na zajęcia z fotografii kreatywnej, będą mogli zobaczyć jak wygląda profesjonalne studio zdjęciowe. To właśnie tam nasi podopieczni realizują swoje pomysły na zwariowane sesje.
Kandydaci, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką gier komputerowych, będą mogli przekonać się osobiście, jak wygląda programowanie gier. Pod czujnym okiem naszego nauczyciela-praktyka, będą mogli rozpocząć pracę nad prototypem swojej pierwszej produkcji.
Z kolei osoby zainteresowane tworzeniem grafiki komputerowej i poszerzaniem swoich umiejętności w tym obszarze, otrzymają szansę pracy na tabletach graficznych. Uważamy, że jest to niezwykle istotne, aby pracować na specjalistycznym sprzęcie, który wykorzystywany jest w nowoczesnych studiach graficznych.

Aby zapisać się na warsztaty, prosimy do 2 lutego godziny 16:00, wysłać informację o chęci uczestnictwa w zajęciach na adres poczty elektronicznej fmozol@technikumkreatywne.pl
Warsztaty mają charakter dobrowolny i uczestnictwo w nich nie jest obowiązkowe.
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 10 osób. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zwiększenia tej liczby. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

.