Wielu z nas każdego dnia ogląda filmy dostępne na platformie YouTube. Jedni preferują skecze komediowe czy materiały popularnonaukowe, a inni intensywne klipy z gier akcji. Jednak każdy z nas miał taki moment w życiu, że chciał chociaż na chwilę zostać internetowym twórcą, który tworzyłby ciekawe treści dla szerokiej widowni. Jak zostać YouTuberem?

Zawód YouTuber

Już w najbliższy wtorek odbędzie się III edycja warsztatu „Zawód YouTuber”. Spotkanie w formie webinaru przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć tworzenie materiałów na YouTube, bądź chcą zdobyć interesującą wiedzę z zakresu tworzenia treści wideo.

Podczas spotkania online, które odbędzie się dnia 16.02.2021 o godz. 11:00 z wykorzystaniem platformy ZOOM, poruszone zostaną tematy związane z tworzeniem oraz publikowaniem treści na platformie YouTube:sprzęt do nagrywania

• niezbędne (w tym bezpłatne) oprogramowanie

• jak mierzyć ruch na kanale

• co zrobić, aby materiał został znaleziony (pozycjonowanie filmów)

• jak zarabiać na swoim kanale

Spotkanie poprowadzi Doradca Zawodowy Tomasz Dudziński z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Szczecinie.

Link do strony wydarzenia na stronie WUP:
https://www.wup.pl/pl/dla-bezrobotnego/ciipkz-poradnictwo-zawodowe/aktualnoci/zawod-youtuber-zapisz-si-na-bezpatny-webinar/

Zapisy poprzez formularz Google:
https://forms.gle/QJH4HDxUVNEaWXSd8

Link do strony wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/451780089524742/