Ferie to idealny czas na odpoczynek. Jednak nie wszyscy chcą spędzić ten czas przed ulubionym serialem lub grą. Niektórzy chcą poszerzać swoje zainteresowania oraz uczyć się zupełnie nowych dziedzin. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych kandydatów, przygotowaliśmy trzy specjalne warsztaty dla miłośników tworzenia gier, fotografii oraz animacji.

Cykl warsztatów rozpoczniemy we wtorek (21.02.2023) w sali 401 o 9:00. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o tworzeniu oraz programowaniu gier w Unreal. Będą mogli także osobiście poznać pana Marcina Blaka, absolwenta Technikum Kreatywnego oraz specjalisty w dziedzinie projektowania gier. Zajęcia będą wprowadzeniem do skomplikowanego świata game designu oraz game developmentu, jasno pokazując, nad czym trzeba będzie pracować, aby w przyszłości wydawać swoje własne gry.

Środę (22.02.2023) dedykujemy fotografom. Wszystkim tym, którzy chcą wiedzieć jak prawidłowo uwiecznić chwilę za pomocą aparatu. Warsztaty rozpoczną się o 9:00 w sali 510, czyli w świetnie wyposażonym studio fotograficznym Technikum Kreatywnego. Prowadzącym będzie pan Tomasz Seidler, doświadczony fotograf oraz miłośnik sztuki. Pan Tomasz opowie wszystko o istocie kompozycji oraz pokaże, co zrobić, aby zdjęcia były wykonane w jak najwyższej jakości. Uczestnicy warsztatów będą mogli zrealizować indywidualną sesję z wykorzystaniem szkolnych aparatów. Dowiedzą się także jak obrabiać zdjęcia oraz co zrobić, aby wyretuszować wszystkie błędy powstałe podczas realizacji projektu fotograficznego.

Zwieńczeniem cyklu będą warsztaty z grafiki 3D oraz grafiki komputerowej pod czujnym okiem pani Joanny Bajerskiej. Uczniowie szkół podstawowych będą mogli popracować w nowoczesnych programach i zobaczyć, że geometria może dawać dużo radości. Dowiedzą się jak animować obiekty oraz jak odnaleźć się w skomplikowanych projektach komputerowych. Zajęcia realizowane będą w czwartek (23.02.2023) o 9:00 w sali 401.

Warsztaty są całkowicie DARMOWE. Zapisy mailowe na promo@technikumkreatywne.pl
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.