Przygotowania do nadchodzącego TechniConu idą jak burza! Tworzone są nowe strefy, w których realizowane będą pomysły uczniów na kolejne atrakcje. Jedna z takich stref będzie w całości poświęcona wirtualnej rzeczywistości. Gaming bez tajemnic na nowoczesnych goglach Oculus Quest 2. Do dyspozycji graczy będą dwie pary takich urządzeń.

Nasi uczniowie będą mogli zagrać m.in. w Beat Saber, Half Life Alyx, Phasmophobia, Waltz of the Wizard, Creed Rise of Glory, czy Pavlov VR. To tylko niektóre z tytułów, które będziecie mogli przetestować już w najbliższy czwartek. Dużo gier do testowania, mnóstwo wspaniałych chwil do zapamiętania!

Korzystanie z atrakcji będzie całkowicie bezpieczne. W związku z globalnymi zaleceniami, będziemy dezynfekować urządzenia pomiędzy każdą parą uczestników. Co więcej, nasi uczniowie i nauczyciele będą pełnili nadzór nad zabawą, aby nikomu nie stała się krzywda. Minimum stresu i maksimum gamingowych emocji.

Jeżeli sami chcielibyście projektować znakomite gry na urządzenia VR, to wybierzcie Technikum Kreatywne. Wybór zawodu Technik Informatyk ze specjalnością Tworzenie gier z pewnością spełni Wasze oczekiwania! Zwłaszcza, że nie tylko będziecie mogli kreować znakomite produkcje, ale przede wszystkim, zagrać w nie na nowoczesnym sprzęcie!

Więcej o zawodzie i specjalizacji przeczytasz tutaj: https://szkolykreatywne.pl/technikum/technik-informatyk/tworzenie-gier-komputerowych-2/