W zeszłą sobotę odbyły się 9. urodziny Ligi Superbohaterów. Na wydarzeniu obecni byli też Kreatywni! Nasi uczniowie wsparli cała inicjatywę i pomogli w zbieraniu pieniędzy w słusznej sprawie. Fundacja Liga Superbohaterów to grupa osób, która wciela się w role popularnych herosów i spełnia marzenia dzieci o spotkaniu ulubionej postaci. Ich historia inspiruje i zachęca do pomagania tym najbardziej potrzebującym.

W rolę fotoreportera wcielił się Piotr Zakrzewski, uczeń klasy informatycznej. Z kolei Zuzanna Łobodzińska, uczennica klasy fotograficznej, przekazała swoje prace na aukcję charytatywną. Jej obrazy zostały zlicytowane za łączną sumę 90 zł. Całość imprezy z kolei poprowadził Filip Mozol, który łączy obowiązki nauczyciela w Technikum Kreatywnym z byciem herosem po godzinach. Łącznie udało się zebrać 4877,55 zł.

To ważne, aby uczniowie Technikum Kreatywnego uczestniczyli w podobnych inicjatywach. Czym więcej zdobędą doświadczenia, tym łatwiej odnajdą się na rynku pracy. Każdy lubi pomagać, więc połączenie przyjemnego z pożytecznym to zawsze podwójne zwycięstwo. Dziękuję Zuzannie i Piotrowi za osobiste zaangażowanie w całą akcję.

Filip Mozol, konferansjer na 9. urodzinach Ligi Superbohaterów