Drodzy uczniowie, MAMY TO! TechniCON 2024 zbliża się do Was wielkimi krokami! Jesteście ciekawi, co Was czeka na tej imprezie? Otóż mamy dla was całą masę atrakcji!

W dniach od 17 do 19 czerwca będziecie mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, gdzie będziecie mogli przerobić swoje ubrania, stworzyć autorskie mandale, pomalować figurki, wykreować własne makiety budynków albo popracować w programach graficznych, kreując swoje prace w dwóch lub trzech wymiarach.

Przewidzieliśmy również dla Was możliwość rywalizacji. Na TechniCONie odbędą się turnieje w popularnych tytułach sieciowych oraz klasyczny pojedynek szachowy. Jeżeli jednak zamiast tego wolicie pochwalić się swoimi umiejętnościami artystycznymi, to otrzymacie możliwość wystawienia swoich prac (cyfrowych oraz fizycznych). A może macie świetny cosplay? Wtedy zapraszamy na sesję zdjęciową i udział w konkursie na najlepszy outfit.

Oczywiście nie zabranie również wyjątkowych gości. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w prelekcjach wielu ciekawych osobistości, które pracują chociażby w największych polskich studiach deweloperskich, produkują wartościowe materiały na YouTube, czy (jako absolwenci naszej szkoły) osiągają międzynarodowe sukcesy!

Ponadto nie zabraknie miejsc, gdzie będziecie mogli po prostu odpocząć. Sala kinowa, retro PC i konsole, czy sala z planszówkami będą do Waszej dyspozycji.

Pamiętajcie, to tylko część przygotowanych dla Was atrakcji! Szczegółowy harmonogram otrzymacie na dniach (w formie elektronicznej broszury). Mamy szczerą nadzieję, że czas spędzony w szkole w tym okresie będzie dla Was wyjątkowy i sprawi, że wczujecie się w luźny, wakacyjny klimat.