Technikum Kreatywne w Szczecinie zaprasza na wakacyjne warsztaty fotografii portretowej. W trakcie dwóch dni uczniowie poznają podstawy fotografii oraz pracy z osobą pozującą do zdjęć. Uczestnicy zapoznają się również z programem Adobe Photoshop i postprodukcją zrealizowanych projektów fotograficznych. Na końcu każda z osób będzie mogła wydrukować wykonane przez siebie zdjęcie.

Zajęcia są bezpłatne i adresowane do młodzieży ukraińsko- i rosyjskojęzycznej. Warsztaty kierowane są do entuzjastów fotografii, ale nawet bez podstawowej wiedzy fotograficznej, gorąco zapraszamy do udziału w zajęciach. Liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres pwierzchowiec@technikumkreatywne.pl i potwierdzenie swojego uczestnictwa w wydarzeniu.

Nudzisz się w wakacje? Przyjdź do Kreatywnych! Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla młodzieży z Ukrainy i Białorusi, prowadzone w języku ukraińskim i rosyjskim. Chcemy pokazać, że bariera językowa nie istnieje i liczy się przede wszystkim zainteresowanie fotografią. Dla amatorów, dla zaawansowanych, dla każdego, kto chce spróbować. Zapraszamy!

Tomasz Seidler, nauczyciel fotografii w Technikum Kreatywnym

Plan warsztatów:
05 lipca – 10:00 – 15:00 (podstawy fotografii, „fotograficzna rozgrzewka”, czyli co i jak z aparatem)
06 lipca – 10:00 – 15:00 (sesja fotograficzna, postprodukcja i drukowanie zdjęć)
Zajęcia pierwszego dnia poprowadzi Tomasz Seidler oraz Polina Wierzchowiec, nauczyciele Technikum Kreatywnego, a drugiego dnia ukraińska fotografka Inna Kapturevska.