Zakończenie roku szkolnego w Technikum Kreatywnym było nie lada wydarzeniem. Wszystko dlatego, że ostatni rok był dla uczniów nie lada wyzwaniem. Długie miesiące nauki zdalnej oraz próba dostosowania się do nowych, pandemicznych warunków i zasad. Jednak pomimo tych przeciwności, wielu naszym podopiecznym udało się osiągnąć naukowy sukces.

Po krótkiej przemowie dyrektora szkoły rozpoczęło się rozdanie świadectw dla najlepszych uczniów. W tym roku aż 25 osób mogło cieszyć się z tzw. „czerwonego paska”. Najlepszą średnią w szkole osiągnęli Julia Jelenić oraz Wiktor Schab. Dzięki temu osiągnięciu zostali nominowani przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Pedagogiczną do otrzymania stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wierzymy, że w przyszłym roku szkolnym będziemy cieszyć się z nowych stypendystów!

Niezwykle inspirujące było również wystąpienie Marka Stemplowskiego, trenera łucznictwa w Akademii Strzelectwa i Sportów Łuczniczych „Defmar” Police. Zachęcał on uczniów do udziału w sportach strzeleckich. Gratulował również uzyskania świetnych wyników Dominice Motyce. Dominika zdobyła świadectwo z czerwonym paskiem. Jednak co najważniejsze, zdobyła też zespołowy złoty medal oraz brązowy medal w mikście na Halowych Mistrzostwach Polski w Łucznictwie. Co za wynik! Mamy nadzieję, że historia Dominiki zainspiruje wielu naszych uczniów do treningów łuczniczych.

Poza najlepszymi świadectwami, wyróżnione zostały również osoby z wzorową frekwencją. Tylko 5 uczniom udało się zdobyć co najmniej 99% frekwencję. Najlepsza ze wszystkich okazała się Zosia Grąbczewska ze 100% frekwencją. Jesteśmy pewni, że w przyszłym roku szkolnym liczba osób wyróżnionych będzie jeszcze większa!

Każda z uhonorowanych osób poza brawami mogła liczyć również na bon pieniężny. Wierzymy, że takie nagradzanie uczniów za dobre wyniki będzie motywacją do jeszcze większych starań w przyszłym roku szkolnym.

Zdjęcia zostały przygotowane przez uczniów Technikum Kreatywnego:
Alicja Iwaszkiewicz
David Latuszek
Przemysław Kapela
Kacper Osiński
Edgar Junda
Patryk Biczak