Drodzy Kreatywni, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w specjalnym szkoleniu poświęconym sposobom na skuteczne atakowanie sieci oraz technikom na efektywną obronę. Odpowiednie zabezpieczenie sieci to kluczowy element naszego własnego cyberbezpieczeństwa. Specjaliści, którzy wiedzą jak skutecznie bronić się przed atakami hackerów są jedną z najbardziej pożądanych profesji na rynku pracy. Chcesz wiedzieć jak to robią?

Tomek Turba, Krzysztof Bierówka, Marek Rzepecki oraz Michał Sajdak z ekipy Securitum będą przez 3 godziny prezentować różne techniki hackerskie. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest rekonesans infrastruktury IT, na czym polega atak socjotechniczny, jak bronić się przed atakami na systemy Windows oraz aplikacje, jak też zademonstrują jak wygląda poruszanie się po sieci przez atakujących.

Szkolenie odbędzie się 19 grudnia w formie online. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Zapisy do 30 listopada u pana Damiana Wyryszuka. Zapraszamy!