Przedstawiamy harmonogram zajęć na najbliższe dwa tygodnie. W planie znalazło się miejsce zarówno dla zajęć tygodniowych, jak też spotkań weekendowych. Zapraszamy do zapisów!

>>> ZAPISZ SIĘ!!! <<<

Tydzień rozpocznie się od zajęć z kultury wizualnej z Pawłem Kasprzakiem. Tym razem poświęcone będą one awangardzie oraz współczesnym formom kompozycji. Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko uczniów klas fotograficznych, ale też grafików oraz miłośników designu.

Dla miłośników tworzenia gier zaplanowaliśmy wyjątkowe warsztaty z tworzenia gry mobilnej w Unity. Paulina Kucharczyk wytłumaczy i pokaże jak poprawnie implementować nowe rozwiązania w Waszych grach.

Graficy otrzymają możliwość pracy na tablecie graficznym. Ewelina Karabowicz spotka się z uczniami dwukrotnie i pokaże jak projektować postaci. Dowiecie się jak tworzyć szkice oraz czym jest digital painting.

W sobotę kontynuowane będą zeszłotygodniowe warsztaty. Specjaliści od tworzenia gier będą mogli kontynuować swój projekt w GameMakerze z Igorem Szumskim, a graficy komputerowi ponownie zmierzą się z Photoshopem pod czujnym okiem Agaty Pełechaty. Zachęcamy do uczestnictwa, bo czym więcej nauczycie się w technikum, tym sprawniej podbijecie rynek pracy w przyszłości!

26 listopada Dawid Czajkowski, doświadczony grafik i plakacista, przeprowadzi zajęcia z ekspresji komunikatów. Warsztaty będą bardzo ekspresywne, więc zachęcamy do uczestnictwa i możliwie jak najszybszych zapisów. Liczba miejsc jest ograniczona!

Z kolei miłośnicy animacji dowiedzą się jak animować postaci w Adobe After Effects. Nikola Palej to pozytywna i komunikatywna prowadząca, która sprawi, że świat animacji nie będzie miał przed Wami żadnych tajemnic.

Twórcy gier otrzymają z kolei szanse na zaprojektowanie swojej pierwszej gry planszowej. Maja Dziśko pokaże od czego rozpocząć tworzenie takiej gry oraz na jakich fundamentach zbudować cały pomysł na rozgrywkę.