W ostatni czwartek odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 45. Nasi goście najpierw losowali opaski, które przydzielały ich do jednej z trzech grup warsztatowych.

Pierwsza grupa miała zajęcia z Joanną Bajerską. Celem projektu było przygotowanie różnokolorowego dymu w Blenderze. Zajęcia te poszerzały kompetencje uczniów w zakresie projektowania grafiki 3D.
Druga grupa miała przyjemność pracować z Krystianem Wądołowskim, szkolnym ekspertem od gier. Mogli sprawdzić swoją zręczność w grze gitarowej, otrzymując interesującą lekcję o kontrolerach do gier.
Trzecia grupa skoncentrowała się na rysowaniu na tabletach pod czujnym okiem Eweliny Karabowicz. Dzięki pasji do tworzenia, uczniowie mogli w kreatywny sposób wyrazić wszystkie swoje emocje.

Naszym gościom bardzo podobały się przygotowane atrakcje. Zgodnie z zapowiedziami, nie mogą się doczekać, gdy ponownie przyjdą do naszej szkoły. Przypominamy jednocześnie, że zapraszamy wszystkie klasy ze szczecińskich szkół podstawowych, które chciałyby wziąć udział w warsztatach. Zajęcia są bezpłatne i mogą pozwolić na naukę zupełnie nowych umiejętności. Jeżeli są Państwo zainteresowani, to prosimy o kontakt na adres mailowy fmozol@technikumkreatywne.pl