Nie masz pomysłu co robić w ferie? Czas to zmienić! Zapraszamy na trzy rodzaje warsztatów dla uczniów Technikum Kreatywnego. Przedstawione propozycje pomogą Wam poprawić umiejętności analityczne, skoncentrują się na Waszych predyspozycjach językowych oraz pomogą zanurzyć się w bezdennym świecie informatyki.

Po pierwsze, chcielibyśmy Was zaprosić na dodatkowe zajęcia z matematyki. Podczas warsztatów będzie szansa na nadrobienie zaległości oraz naukę nowych zagadnień. Spotkania realizowane będą przez nauczycieli Technikum Kreatywnego od 15 do 19 stycznia w godzinach 9:00-10:30. Pierwsze spotkanie w poniedziałek z Agnieszką Czajkowską w 211.

Po drugie, na spotkania zaprasza nasz wspaniały germanista Adam Girzejowski. Chciałby z Wami popracować oraz pomóc w nadrobieniu zaległości. Stawiamy na komunikację werbalną, czyli dialog, dyskusję oraz mówienie na wszystkie możliwe sposoby. Oczywiście w języku niemieckim. Spotkania realizowane będą od 23 do 26 stycznia w godzinach 10:00-12:00.

Po trzecie, możliwość nauki programowania w C++ z Jakubem Piskorowskim. To uniwersalny język programowania, który pomoże Ci zwiększyć swoje kompetencje zawodowe. Bez względu na stopień zaawansowania, przyjdź i popracuj razem z naszym nauczycielem. Spotkania realizowane będą 23 oraz 24 stycznia w godzinach 10:00-12:00.

Do zobaczenia!