Pragniemy z dumą ogłosić organizację dwóch konkursów na scenariusze filmowe dla uczennic i uczniów Technikum Kreatywnego. To pierwsze w historii Szkoły konkursy wewnętrzne z tak pokaźną pulą nagród. Do wygrania jest łącznie 1300 zł brutto. Jest to niezmiernie ważne, abyście Wy, Kreatywni, poczuli się docenieni i mieli szansę przelać na papier swoje pomysły.

Pierwszy konkurs polega na stworzeniu scenariusza spotu promującego Technikum Kreatywne, jako szkołę rozwijającą kreatywne zasoby uczniów. Czas trwania spotu to od 30 do 60 sekund. Scenariusz ten, w formie maszynopisu, nie może być dłuższy niż 1800 znaków ze spacjami, czyli nie dłuższy niż jedna strona A4. Laureat Konkursu może wygrać nawet 300 zł brutto. Na Wasze prace czekamy do 22 stycznia do godziny 9:00. Więcej informacji w regulaminie oraz załącznikach.

Regulamin konkursu „Stworzenie scenariusza spotu promującego Technikum Kreatywne, jako szkoły rozwijającej kreatywne zasoby uczniów”
Załącznik 1
Załącznik 2

Drugi konkurs polega na stworzeniu scenariusza filmu poruszającego problemy i wyzwania stawiane młodzieży przez współczesny świat. Czas trwania filmu to od 3 do 15 minut. Czas trwania spotu to od 30 do 60 sekund. Scenariusz ten, w formie maszynopisu, nie może być dłuższy niż 27000 znaków ze spacjami, czyli nie dłuższy niż 15 stron A4. Laureat Konkursu może wygrać nawet 1000 zł brutto. Na Wasze prace czekamy do 29 stycznia do godziny 9:00. Więcej informacji w regulaminie oraz załącznikach.

Regulamin konkursu „Stworzenie scenariusza filmu poruszającego problemy i wyzwania stawiane młodzieży przez współczesny świat”
Załącznik 1
Załącznik 2

POWODZENIA!