DZIĘKUJEMY! Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 2024 oficjalnie za nami. Uroczystość była przepiękna, pełna uśmiechów i wzruszeń. Całość wydarzenia rozpoczęła się od przemówienia Dyrekcji oraz wystąpienia Krzysztofa Jędrusiaka, profesjonalnego mówcy i motywatora. Następnie był czas na krótki skecz klas drugich oraz oficjalne rozdanie świadectw z okazji ukończenia Technikum Kreatywnego.

Emocji było naprawdę wiele. Nie brakowało też łez oraz podziękowań za wszystkie lata olbrzymiego zaangażowania. W szczególności dla wychowawców: Natalii Różańskiej, Agnieszki Wasielewskiej, Ewy Gospodarek oraz Agnieszki Czajkowskiej. Dziękujemy!

Chcielibyśmy również bardzo podziękować Wydziałowi Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego za udostępnienie auli na tę wspaniałą uroczystość. Nie mamy wątpliwości, że wielu naszych absolwentów od października rozpocznie studia na ZUT. Wielkie podziękowania również dla fotografów wydarzenia: Aleksandra Kusia, Aleksandra Byczyńskiego, Michała Urbana, Tomasza Seidler-Kumora oraz Kamila Winnickiego.